עוד על אודיופיל

אודיופילעוד על אודיופיל

מהו אודיופיל?

" אודיופיל " (Audiophile)- הוא כינוי לאדם האוהב לשמוע באיכות גבוהה. זהו גם מרכז לציוד סטריאו וקולנוע ביתי מיסודו וניהולו של בני טסלר , העוסק בכך מאז 1975 .

" אודיופיל " נמצא בשד' מוריה 3 בחיפה , ליד מרכז הכרמל מול גן האודיטוריום. ( בעבר בשד. מוריה 15 )

מה תמצאו באודיופיל ?


בנוסף לאהבת המקצוע,מסירות,יחס אישי ללקוח וידע מקצועי רב,תמצאו גם : חדר האזנה למוסיקה,חדר הקרנה והשמעה לקולנוע ביתי,מעבדת שירות ותיקונים,מיטב ציוד הסטריאו,פטיפונים, מסכים וקולנוע ביתי. זאת בנוסף למגוון גדול של כבלים, מחברים ואביזרים משלימים.

הכל באווירה ביתית, חמה ונוחה.

למה אודיופיל ?

כאן קודם כל נאזין לכם ונדאג להתאים לכם את הציוד הטוב ביותר, בהתאמה לדרישות ולתקציב שלכם.

אחרי שנים רבות של ניסיון מקצועי ועוד יותר של אהבה להאזנה וצפייה ברמה איכותית , יש לנו את היכולות הטכניות והרגישויות האסתטיות הנדרשות, כדי להעניק לכם חווית מוסיקה באופן שלא חשבתם שתוכלו לשמוע בביתכם וכמובן מותאמת לעיצוב הסביבה הביתית שלכם .

מה תקבלו באודיופיל ?

* אפשרות להתנסות " דרך האוזניים " וגם " דרך העיניים " ולהחליט על בסיס ההנאה והחוויה החושית שלכם, ולא רק על בסיס מפרט טכני " מרשים " של היצרן.

* התקנה, חיווט, כיוון והדרכה מקצועיים בביתכם,ללא תוספת תשלום ( חוץ מעלות הכבלים ואביזרים אחרים נדרשים , במידה ולא הגיעו עם המכשירים שנרכשו ) . רק כך נוכל למצות, גם אצלכם בבית, את המיטב מהציוד שרכשתם.

* שירות תיקונים, תחזוקה ותמיכה טכנית, אמינים ומסורים לאורך שנים רבות.

* מחירים תחרותיים ותנאי אשראי נוחים.

למי כדאי להגיע לאודיופיל ?

אם אתם אוהבי מוסיקה וקולנוע, המעוניינים לשחזר את החוויה אצלכם בבית, בעזרת ציוד איכותי, מזומנת לכם אצלנו חוויה חושית מרגשת.

אם אתם בונים בית, או משפצים, ומעוניינים לבצע את כל ההכנות הנדרשות כדי ליהנות ממערכת איכותית גם אצלכם בבית – כאן תקבלו תכנון וליווי מקצועיים, לאורך כל הדרך, עד לגמר.

אם אתם מעוניינים לקנות ציוד סטריאו או קולנוע ביתי, אך עדיין לא בטוחים מה כדאי לקנות אנחנו נעשה הכל כדי להבטיח את ההתאמה המלאה לצרכים האמיתיים שלכם. זאת המומחיות שלנו ונשמח לעזור גם לכם.

וכן, גם אם סתם אתם נמצאים בסביבה, היכנסו, אנחנו נשמח להכירכם ואולי גם אתם תצטרפו לאלפי ידידי המקום.

צרו קשר

מתעניינים במוצר? צריכים להתייעץ? נשמח לעזור. צרו איתנו קשר ונחזור אליכם תוך יום עסקים אחד

שאלות על מוצר?
צרו איתנו קשר דרך הטופס ונחזור אליכם או הרימו לנו טלפון בשעות הפעילות. הטלפונים שלנו:

04-8380-504 | 052-2453-824


מתעניינים במוצר? צריכים ייעוץ והכוונה בבניית מערכת מאפס? רוצים ייעוץ בתהליך של שיפוץ? אנחנו כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר בטופס או הרימו לנו טלפון ונשמח לעזור.

שאלות? רוצים להתייעץ?

שמך

אימייל

איך אפשר לעזור?